MIssion 5
Description R 13 200-00 INCLUDING VAT. Delivery not included
| Length | 1730cm |
| Internal Width | 95cm |
| Internal Height | 520cm |
| Nose Cone | (not partitioned) |
| Tare weight | 120kg |
| Gross Weight | 420kg |
| Includes |
| SPARE WHEEL | CARPETS |
| VERIDOT | GALVANISED CHASSIS |
|
ORDER NOW