Bateleur
Description R 17 620-00 INCLUDING VAT Delivery not included
| Length | 2008cm |
| Internal Width | 1490cm |
| Internal Height | 550cm |
| Tare weight | 140kg |
| Gross Weight | 620kg |
| Includes |
| SPARE WHEEL | CARPETS |
| VERIDOT | GALVANISED CHASSIS |
| GAS LIFTS | SHOCK ABSORBERS |
| INTERIOR LIGHT | 13" MAGS |
ORDER NOW