Classic Six
Description R 14 700-00 INCLUDING VAT Delivery not included
| Length | 1800cm |
| Internal Width | 1100cm |
| Internal Height | 550cm |
| Tare weight | 160kg |
| Gross Weight | 655kg |
| Includes |
| SPARE WHEEL | CARPETS |
| VERIDOT | GALVANISED CHASSIS |
| NOSECONE | CARRIER BARS |
| 13" PRO WHITE |
ORDER NOW