lite 5 Extra Height
Description R 16 000-00 INCLUDING VAT Delivery not included
| Length | 1500cm |
| Internal Width | 1100cm |
| Internal Height | 580cm |
| Tare weight | 123kg |
| Gross Weight | 578kg |
| Includes |
| SPARE WHEEL | CARPETS |
| VERIDOT | GALVANISED CHASSIS |
| NOSECONE | CARRIER BAR |
| | |
ORDER NOW