Classic Six Sportsman
Description R 21 400-00 INCLUDING VAT Delivery not included
| Length | 1800cm |
| Internal Width | 1100cm |
| Internal Height | 550cm |
| Tare weight | 190kg |
| Gross Weight | 720kg |
| | |
| Includes |
| SPARE WHEEL | CARPETS |
| VERIDOT | GALVANISED CHASSIS |
| NOSECONE | CARRIER BARS |
| SHOCK ABSORBERS | TOOLBOXES |
| 14" PRO WHITE |
ORDER NOW